Nekonečná sága
...nikdy nekončící prostý příběh plný lásky, odvahy, spravedlnosti a přátelství...


[[domů]]     [[další domov]]     [[RSS]]     [[vzkazy]]     [[mail]]     [[témata]]     [[archiv]]


28.08.2003

Prostý příběh plný LOSaP díl 262. - Slezská telenovela


261. díl končí smrtí Miluše, která si činila nárok stát se dědičkou Robertovou, ovšem jak už víme, všechno pobral Jan. Miluše, jejíž zdravotní stav nebyl ani před Robertovou smrtí v pořádku, umírá na totální vyčerpání organizmu v souvislosti se zařizováním Robertova pohřbu. Den po její smrti přijíždí do Čech Jan a pohřbívá oba dva. Jak Roberta, tak Miluši. Na pohřbu se potkává s Michalou, která mu nabízí pomoc do těžkých začátků souvisejících s převzetím rozsáhlých Robertových statků, v poslední době však poněkud zanedbávaných, neboť jak víme, Robert se staral pouze o Jarmilku. Jan se dlouho nerozmýšlí, zvláště poté, co jej dostihne zpráva o Mileně a Mustafovi a z Michaly činí svou společnici a posléze i blízkou přítelkyni.

Milena, která je již nasycena starým tělem Mustafy, rozmýšlí kam dál. Ví, že za Janem nemůže a proto se rozhoduje odletět do Londýna, aby se opět setkala s Luckou, která zatím čeká na návrat Jany z Brazílie se zásilkou domácích mazlíčků pro jejich připravovaný obchod. Posílá Lucce telegram a nečeká ani na odpověď a sedlá letadlo směr Londýn. Lucka po obdržení zprávy se zprvu zaraduje, že opět uvidí svou dlouholetou přítelkyni, avšak po opadnutí radosti vyvstanou na jejím čele vrásky. Kdysi dávno totiž k Mileně chovala city, které zdaleka nebyly jen přátelskými, byly mileneckými! S obavami jde přivítat Milenu na letiště, ale poté co se spolu shledají a povídají si v letištním baru, s úlevou zjišťuje, že toto shledání, nijak nenarušilo její city, které chová k Janě. Obě přítelkyně odjíždějí do londýnského bytu a společně očekávají návrat Jany. Konečně ten den přišel. Jana se vrací z Brazílie se zásilkou domácích mazlíčků a konečně můžou otevřít svůj vytoužený obchod. Jana však přiváží i něco jiného! Je to šokující zvěst o těhotenství Michaly, kterou obtěžkal Jan!

Přenášíme se do Himalájí, kde sledujeme skupinku mladých lidí, kteří konečně vyrazili na expedici. Jsou to naši hrdinové Martin, Alice, Marie a Lenka, kterým dělá šerpu Max. Max a Alice ze sebe nemohou spustit oči ani při náročném výstupu k obávanému vrcholu K2. Martin zatím vše jen sleduje, ale říká si, že až přijde vhodná chvíle, oba mladé milence od sebe rozdělí. V tu chvíli vidíme jeho žhnoucí nenávistné oči. Narozením Luďka, syna Jana a Michaly končí 262. díl.

přidal zlehka, 28.08.2003, 11:00:00


Komentáře


Přidání komentáře...


Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   

Counter     
bloguje.cz