Nekonečná sága
...nikdy nekončící prostý příběh plný lásky, odvahy, spravedlnosti a přátelství...


[[domů]]     [[další domov]]     [[RSS]]     [[vzkazy]]     [[mail]]     [[témata]]     [[archiv]]


1.08.2003

Prostý příběh plný LOSaP díl 261. - Slezská telenovela


260. díl končí Robertovou smrtí. Zoufalý Robert, který žil čím dál více poustevnickým životem si zadělal na jeden velký problém. Příliš se věnoval klisně Jarmilce a ostatní opomíjel. Žárlivé klisny, které toužily po větší Robertově pozornosti se rozhodly Jarmilku svými kopyty utlouct. Robert, když uvědomil si co stojí za divným chováním klisen, nastavil své vlastní tělo úderům kopyt, aby svou milovanou Jarmilku uchránil. Byla to zbytečná smrt, neboť po ušlapání Roberta ani Jarmilka nepřežila. Děj nás přenáší do právnické kanceláře, kde dochází ke čtení Robertovy závěti. Jaké je překvapení všech přítomných, zvláště pak Michaly a Miluše, když notář prohlašuje univerzálním dědicem Jana, o kterém si všichni přítomní mysleli, že jej Robert vůbec neznal. Ale znal, setkali se totiž v Thajsku před Janovým odletem do Londýna a hluboce se spřátelili.

Jan, který mezitím cestoval s Milenou po Turecku s cirkusem, dostává zprávu o náhlém zbohatnutí. Oznamuje Mileně, že se zbaví svého podílu v cirkusu, aby se ujal dědictví v Čechách. Milena, která nechce zůstat v cizí zemi sama, nabízí k odprodeji i svůj díl. Cirkus kupuje známý turecký podnikatel v šoubusinesu Mustafa. Jan odlétá z Istanbulu do Prahy a Milena vychutnává poslední chvíle v Turecku v pevném Mustafově objetí.

Ponecháváme Milenu s Mustafou jejich hrátkám a v dalším obraze se přesunujeme do Indie, kam přijíždí Martin s Alicí, Marií a Lenkou. Po přesunu ke štítům velehor potkávají v jednom ospalém městečku skupinu odredovaných baťůžkářů a v jednom z nich ke svému překvapení poznávají Maxe. Ano, toho Maxe, který se dal na drogy, alkohol a spřáhl se s bezdomovci. Max vysvětluje přítomným jak se dostal bez prostředků až do Indie, kde teď žije klidným životem a kouří jednoho jointa za druhým. Všichni jsou nadšeni Maxovou odvahou a vůlí, když na své cestě překonával mnohá nebezpečenství. Zvláště pak Alice, která na Maxe hledí stále zálibněji a zálibněji, až nakonec skončí v jeho náručí. Martin to toleruje, ale v duchu si říká, že to tak nenechá. Smrtí Miluše končí 261. díl.

přidal zlehka, 1.08.2003, 14:44:00


Komentáře

a já volám (ah - Mail - WWW)
my chceme další díííl !!
my chceme další díííl !!


Přidání komentáře...


Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   

Counter     
bloguje.cz