Nekonečná sága
...nikdy nekončící prostý příběh plný lásky, odvahy, spravedlnosti a přátelství...


[[domů]]     [[další domov]]     [[RSS]]     [[vzkazy]]     [[mail]]     [[témata]]     [[archiv]]


8.07.2003

Prostý příběh plný LOSaP díl 260. - Slezská telenovela


259. díl končí smrtí Dominiky v tureckém vlaku. Nebohá dívka byla zákeřně přepadena bandou podivných individuí, které zasadily Dominice smrtelné rány nožem, kvůli tomu, že nechtěla se vzdát své peněženky, plné úspor na expedici. Naše společnost, touto událostí velmi zdrcena, vystoupila v Ankaře a jala se zařizovat věci ohledně pohřbu Dominiky a také jak bude expedice pokračovat dále. Lucka, pro kterou byl tento zážitek přespříliš, zde společnost opouští a odjíždí do Londýna, kde chce navštívit Janu a společně s ní probrat co dál. Zbytek výpravy nehodlá od svého záměru, vystoupat na vrchol K2ky, upustit a srdnatě se pouštějí do příprav na cestu. Martin se rozhodl, že již nebude měnit dívky a věnuje se všem najednou. Tedy Alici, Marii i Lence.

Londýn. Sledujeme postavu ploužící se ulicemi Londýna s vizáží hodně jetého bezdomovce. Je to Max, který poté, co od něj Jana odešla, nedokázal již v sobě najít zbytky svých sil a vydal se žít na ulici. Advokátní firma je v bankrotu a náležitosti s tím spojené řeší Jana. Max se mezitím přidává k tlupě kočovných punkerů a spolu s nimi začíná objíždět letní festivaly, kde se věnuje mohutné konzumaci a drog a popíjení levného alkoholu. Jana mezitím dořešila věci spojené s ukončením advokátní praxe a zastihuje ji zpráva, že v Londýně právě přistála Lucka. Obě mladé ženy se setkávají a pláčí si na rameni nad svými trudnými osudy. Jsou to však silné ženy, které jen tak nepodlehnou osudu a společně se domlouvají na rozjetí společného podnikání, tentokrát s prodejnou domácích mazlíčků. Obě dívky se sblíží i intimně a zamilují se do sebe. Jana odlétá do Brazílie, kde chce nakoupit exotickou zvěr pro jejich obchod a Lucka zůstává na ni čekat v Londýně.

Do Ankary mezitím přijíždí cirkus Jana a Mileny a hned poté co se dozví o tragické smrti Dominiky, vyhledají zbytek expedice. Při tomto šťastném shledání nechybějí ani slzy. Všichni jsou rádi, že se zase vidí po velmi dlouhé době a Jan se snaží přesvědčit Martina, aby upustil od expedice. Martin je však pevně rozhodnut, oba přátelé se kvůli tomu pohádají a Martin narychlo mění plány a odjíždí s dívkami hned. Nazlobený Jan s Milenou pokračují po cestách Tureckem se svým cirkem. Robertovou smrtí končí 260. díl.

přidal zlehka, 8.07.2003, 11:39:00


Komentáře


Přidání komentáře...


Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   

Counter     
bloguje.cz