Nekonečná sága
...nikdy nekončící prostý příběh plný lásky, odvahy, spravedlnosti a přátelství...


[[domů]]     [[další domov]]     [[RSS]]     [[vzkazy]]     [[mail]]     [[témata]]     [[archiv]]


4.11.2003

Prostý příběh plný LOSaP díl 263. - Slezská telenovela


262. díl končí narozením Luďka, syna Jana a Michaly, který ihned po narození umírá. Jan, který úmrtí svého syna prožívá přímo v nemocnici, je touto zvěstí zasažen natolik že nelegálně drženou upilovanou brokovnicí postřílí celé osazenstvo porodního sálu. Poté prchá a na jeho stopu se věší nejlepší kriminalisté nejen z Čech, ale i z Moravy a dokonce i ze Slezska. V tu chvíli přichází nabídka pomoci od Erhana Strakoši, nechvalně známého albánského mafiána. Jan, který ví, že nemá moc na výběr, přijímá. O Michalu, která se zhroutila ze všech těchto strašných událostí se stará teta Josefína a mladý komorník Evžen, který je tajným milencem tety.

V dalším obraze sledujeme hrdinský výstup mladých alpinistů na vrchol K2. Za jedním skalním převisem, kde se naše skupina na chvíli zastavila, dochází k neuvěřitelné situaci. Kolem našich hrdinů se mihne jakási postava, odtrhne Alici od Maxe a odnáší ji s sebou. Za neznámým zůstávají pouze obrovské stopy. Skupinka je chvíli šokována, poté se však Max od ostatních odpoutá a vrhá se do hustého sněžení, aby Alici zachránil. Marně na něj Lenka volá, aby se vrátil zpět, že nemá šanci sám. Martinovi vývoj událostí hraje do karet a proto si tajně mne ve svých velkých rukavicích ruce. Marie navrhuje, aby se všichni vrátili do základního tábora, ale Martin chce sveřepě pokračovat dál. Lenka s ním po chvíli váhání souhlasí, oba tedy začnou stoupat vzhůru a Marie se vrací zpět.

Nyní se ocitáme v Londýně, kam se vypravil Jan, který má od Strakoši za úkol zastrašit mladé majitelky obchodu s domácími mazlíčky, neboť Strakošovým klientem jest Robert Donovan, který vlastní obrovskou síť nákupních center s domácími mazlíčky a tento obchod mu začal zdatně konkurovat. Samozřejmě, že tímto není nic jiného než společné podnikání Jany, Mileny a Lucky. Jan vchází ve večerních hodinách do krámu, kde je pouze Milena, na hlavě punčochu, v ruce svou upilovanou brokovnici a špatným přízvukem začne Mileně vyhrožovat. V tu chvíli Milena vykřikne neboť v něm poznává Jana, svého bývalého milence a partnera z cirku. Jan, který si uvědomí, že před ním nestojí nikdo jiný než jeho bývalá láska, zpanikaří a rozstřelí Mileně mozek. V tu chvíli se spouští alarm, Jan prchá a cestou ze vzteku postřílí ještě dvě kočky, prašivého psa a prostřelí dvě popelnice. Zavěšen pod vagónem expresu, projíždí tunelem pod La Manche a prchá zpět do Evropy. V Berlíně jej přivítá Strakoša, který kvituje, že mu vyrůstá nadějný zabiják. Nalezením umrzlého Maxe Martinem a Lenkou těsně pod vrcholem K2 končí 263. díl.

přidal zlehka, 4.11.2003, 17:38:00


Komentáře


Přidání komentáře...


Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   

Counter     
bloguje.cz