Nekonečná sága
...nikdy nekončící prostý příběh plný lásky, odvahy, spravedlnosti a přátelství...


[[domů]]     [[další domov]]     [[RSS]]     [[vzkazy]]     [[mail]]     [[témata]]     [[archiv]]


3.07.2003

Prostý příběh plný LOSaP díl 259. - Slezská telenovela


258. díl končí smrtí Drahomíry, která po potratu umírá žalem. Robert rezignuje na pomstu a uchyluje se na svůj statek a stará se o své koně. Jeho péče je tak dojemná, že se nakonec s jednou klisnou sblíží poněkud více, než je přípustné v současné společnosti. Milena zatím čeká na soud. Jan, který se dozvěděl o Robertově zvláštním vztahu s klisnou, na něj naléhá, ať netrvá na Milenině potrestání sic vyjeví světu pravdu o Robertovi a koních. Zoufalý Robert souhlasí a uchyluje se hlouběji do hospodářského stavení, ve kterém teď s klisnou, které říká Jarmilka, žije. Milena, vděčná Janovi, že ji zachránil před jistým trestem, uchyluje se k němu do cirkusu, navazují spolu intimní vztah a odjíždějí s cirkem šířit ještě více jeho slávu po světě.

Martin si zatím dopovídal s Janou v Londýně a rozhoduje se co dál. Na jedné straně ho láká plavovlasá Alice, vědoma si jeho dobrodružných sklonů, k expedici do Himalájí, na druhé straně mu Jana s Maxem, nabízejí místo v jejich advokátské praxi. Dobrodružná povaha nakonec v Martinovi převáží a ten s společně s Alicí, Dominikou, Lenkou a Marií vydává trénovat do Alp před samotným výstupem na obávanou K2ku. Zanedlouho vidíme naše mladé hrdiny pod štíty Alpských hor jak nastavují svá mladá těla horskému slunci. Za pobytu pod Alpami se Martin poněkud sblíží s Alicí a Lenkou, což vyvolává menší žárlivost u Dominiky a Marie. Aby Martin předešel svárům ve skupině, kdy na každém jedinci závisí osud celé expedice, vyměňuje Lenku za Marii, posléze Alici za Dominiku a nakonec Marii za Alici. Aby všem dívkám ještě více zamotal hlavu, vymění si k tomu všemu i spodní prádlo. Den před posledním cvičným výstupem potkává Martin v hotelovém baru povědomou tvář. Je to Lucka, která se ještě nedozvěděla, že Robert upustil od své sžíravé pomsty, a je stále na útěku. Martin ji navrhuje ať se přidá k jejich expedici, což Lucka s díky přijímá a Martin vyměňuje Dominiku za Lucku a v baru pak trochu tabáku za jednoho panáka skotské. Expedice odjíždí vlakem směr Indie.

Londýn. Jak se ukázalo, udělal Martin se svou volbou dobře, neboť s advokacií Jany a Maxe to jde od desíti k pěti. Jana vyhrožuje Maxovi, že jestli nekáže jejich podnikání (i sebe) vzchopit, odejde od něj. Max se propadá do stále hlubších a hlubších depresí, které se snaží řešit alkoholem a prášky. Jeden den, kdy jej Jana nalezne spát obtočeného kolem klozetu, od něj odchází. Smrtí Dominiky v tureckém vlaku končí 259. díl.

přidal zlehka, 3.07.2003, 11:25:00


Komentáře

ty vole... (valecna reporterka - Mail - WWW)
Nejen ze Martin zamotal hlavu Dominice, Marii, Alici a Lence, take i ja jsem dokonale zamotana v deji tve velkolepe sagy.Nicmene se, bratre, tesim na dalsi dil, obzvlaste me zajima jak dopadne zoufaly Robert se svou klisnou Jarmilkou.


Přidání komentáře...


Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   

Counter     
bloguje.cz