Nekonečná sága
...nikdy nekončící prostý příběh plný lásky, odvahy, spravedlnosti a přátelství...


[[domů]]     [[další domov]]     [[RSS]]     [[vzkazy]]     [[mail]]     [[témata]]     [[archiv]]


1.07.2003

Prostý příběh plný LOSaP díl 258. - Slezská telenovela


257. díl končí Františkovou smrtí, kdy František zcela pod vlivem drog upadá do kómatu a ani včasná asistence jeho amanta jej již nedokáže probrat zpět mezi živé. Na začátku 258. dílu se ocitáme v Praze, kam přilétá Drahomíra s Robertem. Po prohlídce Robertových statků ve středních Čechách rozhoduje se Drahomíra zda s Robertem zůstane, či odletí studovat mezinárodní právo do Tokia. Ovšem Robert žádá Drahomíru o ruku. Ta žádá o chvilku času k rozhodnutí. Vyjedou si tedy společně užít do Prahy, kde na parníku Drahomíra souhlasí se svatbou. Šťastný Robert zakoupí lístky do cirkusu, který je zrovna se svým představením v Praze. Pozorný čtenář v tu chvíli již samozřejmě zbystří. Ano, je to slavný cirkus, který v tuto chvíli vede Lucka, která byla Robertovou milenkou. Robert tuší, že se nesmí Drahomíra setkat Luckou a ani pro něj by toto setkání nebylo z nejšťastnějších. Vyvádí zkoprnělou Drahomíru z cirku a odváží ji pryč z Prahy na svůj statek.

V cirkusovém stanu v tu chvíli vidíme jak za Luckou přichází jakési dvě postavy. Ano je to Jan, který teď pracuje u Lucky jako pohůnek medvědů a Milena. Co ta tady chce?! Milena říká Lucce o Robertově svatbě s Drahomírou a obě společně hledají důvod jak jim ji překazit. Jan vše poslouchá. Mezitím na Robertově statku vrcholí přípravy na obřad. Objevuje se Jan, který Drahomíru varuje před nekalými choutkami obou mladých žen, které teď společně vedou cirk tvrdou rukou. Drahomíra uvažuje, že by zavolala Martinovi, Jan ji však od toho odrazuje a zjišťuje, že Drahomíru miluje a svěřuje se ji s tím. Drahomíra ví, že ani Jan ji není lhostejný, ovšem je těhotná s Robertem.

Mezitím přilétá Martin do Londýna, aby se setkal s Janou a Maxem. Jana a Martin, kteří se neviděli od svých zážitků v Papuii Nové Guinei si mají co říct, a tak je necháme povídat a vrátíme se na Robertův statek, kde se Drahomíra projíždí na koni. Kůň je vyplašen neznámou postavou, kterou není nikdo jiný než Milena, Drahomíra padá z koně a v nemocnici se zjišťuje, že potratila. Vzteky rudý Robert, který o jejím těhotenství nic nevěděl, za pomoci různých právnických kliček nechá vsadit Milenu do vězení a Lucka před jeho zlobou prchá z republiky. Cirkusu se ujímá Jan a smrtí Drahomíry končí 258. díl.

přidal zlehka, 1.07.2003, 15:19:52


Komentáře


Přidání komentáře...


Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   

Counter     
bloguje.cz