Nekonečná sága
...nikdy nekončící prostý příběh plný lásky, odvahy, spravedlnosti a přátelství...


[[domů]]     [[další domov]]     [[RSS]]     [[vzkazy]]     [[mail]]     [[témata]]     [[archiv]]


1.07.2003

Prostý příběh plný LOSaP díl 257. - Slezská telenovela


256. díl končí strýcovou smrtí. Na začátku 257. dílu se ocitáme na strýcově pohřbu, kde se sjela celá rodina, dokonce přijela i Milena, kterou svého času její otec vydědil. Na pohřbu dochází k trapné situaci, kdy se Jan pohádá s Luckou ohledně vlastnických práv na cirkus, ze kterého se mezitím stala evropská bomba a představení Šest medvědů a malý pomeranč bylo dokonce uvedeno na divadelních prknech. Vše naštěstí duchapřítomně řeší přítomný právník, který zachrání strýcovu závě? ze spárů rozzuřeného Jana, kterého uklidňuje Milena a oba se ztrácí společnosti z dohledu.

V dalším obraze se přesouváme do amazonského pralesa, kde sledujeme Marcelu s Drahomírou, kterak za pomoci indiánských stopařů, hledají Františka s Martinem. Během cesty je však Marcela pohlcena obrovskou krajtou. Drahomíra se nervově zhroutí, čehož využívají indiánští stopaři a nebohou dívku odvlékají do své vesnice, kde ji nutí jíst bambusové výhonky, plést oblečení a být všem po vůli. Drahomíra časem zešílí a přestává mluvit. Tuto smutnou zvěst donese Martinovi jeho věrný indiánský sluha Panjo, který na svých toulkách narazil na šílenou Drahomíru. Martin nikterak neváhá a vyráží ze svého stromového obydlí, ozbrojen pouze mačetou a v doprovodu Panja. Cestou zmasakruje dvě indiánské vesnice, než narazí na tu správnou, ve které drží Drahomíru. Po vyvraždění celého kmene vynáší pobledlou Drahomíru, která rozradostněna pohledem na Martina začíná opět mluvit. Při odchodu je Panjo zabit zákeřně zezadu otráveným šípem. Martin s Drahomírou odlétají do Bangkoku. Ovšem kde byl celou dobu František?

František poté co zachránil Martina byl natolik zdrcen ze ztráty svého psa Mudly, že odkryl svou latentní homosexualitu a vrhnul se Martinovi do náručí. Spolu se pak odebrali do amazonského pralesa, kde hodlali žít. Ovšem František si opět uvědomil svou bolest ze ztráty Mudly, a vrhal se cestou do náručí všech mužů, které potkal, což Martina znechutilo natolik, že Františka odvrhnul. Zoufalý František se dostává až do Ria de Janiera, kde se živí pouliční prostitucí. V tu chvíli se zjevuje duše mrtvého strýce, která Františkovi nepřestává hrozit. Ještě jednou zahrozí směrem k Františkovi a vydává se na cestu záhrobím, při které ji dělá společnost medvídek panda.

Bangkok. Na letišti vychází z budovy Martin s Drahomírou. V tu do nich vrazí neznámý muž. Ukazuje se, že je to Jan, který neunesl ztrátu cirkusu. Martin Janovi nabízí pomoc a seznamuje jej s Drahomírou. Po zaplacení hotelu se vydávají na okružní cestu po turistických letoviscích, zatímco Drahomíru nechali v hotelu. Ta se tam zatím seznamuje s Robertem, pohledným podnikatelem ze středních Čech. Robert překvapuje Drahomíru tím, že se ji přiznává, že byl kdysi tajným milencem Mileny a dokonce i Lucky. Drahomíře to však nevadí, nečeká na příjezd Martinův a Janův a odjíždí s Robertem do Čech. Janovi mezitím na cestách doráží telegram od Lucky s nabídkou zaměstnání v cirkusu. Jan nabídky využívá a odlétá z Thajska společně s Martinem, který cestuje do Londýna za Maxem a Janou. Františkovou smrtí končí 257. díl.

přidal zlehka, 1.07.2003, 9:47:00


Komentáře


Přidání komentáře...


Vaše jméno:


Váš e-mail:


URL vašich stránek:


Nadpis:


Text:


   

Counter     
bloguje.cz