Nekonečná sága
...nikdy nekončící prostý příběh plný lásky, odvahy, spravedlnosti a přátelství...


[[domů]]     [[další domov]]     [[RSS]]     [[vzkazy]]     [[mail]]     [[témata]]     [[archiv]]


2.06.2004

Prostý příběh plný LOSaP díl 266. - Slezská telenovela


265. díl končí úmrtím Evženova sluhy. Nebohý jinoch stal se obětí travičovou, kterým nebyl nikdo jiný než James, který přeci jen nedocenil sílu svého citu k Evženovi a na mladého sluhu šíleně žárlil a nasypal mu jed do kávy. Bezcitný Evžen nad tímto činem mávl rukou, jinochovo tělo společnými silami ukryli a jediné co z toho vyvodil, bylo to, že Jamesovi začal říkat Maryšo. Tomu však James ani zbla nerozuměl a uvědomil Lucku o své neodkladné touze návrátit se do Londýna. Lucka souhlasí a dává Michale na výběr, zda zůstane v Čechách, či snad rozjede se s nimi do Anglie. Michala se ptá Evžena na jeho plány, ten však není schopen cokoli soudného nabídnout jako alternativu Anglii a proto Michala souhlasí. Společně všichni tři mladí lidé cestují na letiště.

 

Pod strašlivými štíty hor mezitím Jan a Marie pomohli Alici do základního tábora, tam se však příliš dlouho nezdrželi a nechali se po úspěšné záchranné akci přepravit do nemocnice, ve které už leželi Martin s Lenkou (ano skutečně to byli oni, které Jan, Marie a Emrem nalezli na začátku záchranné výpravy), kteří již se ocitli mimo nebezpečí života. Jan s Marií se ubytují v hotelu kousek od nemocnice, pěstují pravidelný sex a každý den docházejí do nemocnice kontrolovat stav všech jejich přátel. Poté, co je již naprosto jasné, že brzy budou všichni tři propuštěni, rozhodnou se Jan s Marií odjet do Dillí a odtamtud se přepravit na Nový Zéland, kde chtějí strávit pár zasloužených volných dnů a Marie spřádá plány, že by Jana pojala za muže. V tu chvíli se stane strašná věc. Jan je na letišti zatčen indickou policií, která již obdržela výzvu interpolu požadující jeho zatčení za předcházejí vraždy. Zoufalá Jana se vrací k nemocnici, ze které mají být propuštěni Martin, Lenka a Alice.

 

V Londýně mezitím skončila válka gangů, která byla natolik nezajímavá, že jsme se jí v této telenovele radši vůbec nezabývali. Je celkem jasné, kdo v ní zvítězil – ano byl to Strakoša. Donovan, poté co zemřel strašlivou smrtí, kterou mu Strakošovi komplici připravili, ztratil vládu nad sítí obchodů s domácími mazlíčky a jeho dědicové ze strachu ze Strakoši nabídli předností práva na odkup Janě. Paul se totiž během války gangů přidal na stranu Strakoši a ten ho pověřil býti jeho hlavním šéfem pro Anglii. Do této situace se do Londýna vrací James, Lucka a Michala. Jana je seznamuje s nabídkou odkupu sítě obchodů Donovana, Jana a Lucka však zjišťují, že nemají potřebnou hotovost. To nahrává do karet Michale, která chybějící část peněz nabídne z dědictví po tetě Josefíně, s podmínkou, že se stane jejich společnicí. Jana a Lucka s radostí přijímají a po uzavření velkého obchodu uspořádají obrovskou oslavu, na kterou přijíždí i Evžen, který večer končí na hotelovém pokoji s Jamesem. Úmrtím nového Evženova sluhy končí 266. díl.

přidal zlehka, 2.06.2004, 16:49:00, Komentáře (0)

Counter     
bloguje.cz